Jacek i Agatka - wspólnie dzielą tragiczny los

Ogłoszenie nr: 78289, przeglądano: 2 razy.


Dodano: 2019-07-23

Kategoria: zwierzęta

Jacek i Agatka - wspólnie dzielą tragiczny los

Tę parę spotkała tragedia. Ich ukochany pan zmarł i tak oto psy, które miały WSZYSTKO – dobrego człowieka, który się nimi opiekował i o nie dbał, dach nad głową, pełną miskę i miłość - z dnia na dzień... nie miały już NIC.
I nic też się od tego czasu nie zmieniło. Teraz to one są dla siebie WSZYSTKIM. Rzadko spotyka się psy, które byłyby ze sobą tak zżyte, jak ta urocza para. Dawniej dzieliły jeden dom, razem się wychowywały i miały w sobie oparcie. Tu w schronisku również mają siebie i TYLKO siebie. Gdy jedno znika choćby na krótką chwilę – drugie patrzy tęsknym i zaniepokojonym wzrokiem, czekając, aż znów będą razem. Dlatego też szukamy dla nich WSPÓLNEGO domu. Domu, w którym znów zaznają miłości i zrozumienia. I znów będą mieć swojego człowieka.
Jacek (prawdziwe imię: Borys, Nr: 1017/18, Nr CHIP: 616093900443501) to czarny anioł-stróż Agatki. Ma 9 lat. To pies niezwykle majestatyczny, dostojny i przewrotnie – prawdziwy przytulas, któremu w głowie jedynie głaski, głaski i... więcej głasków! Za sunią wprost przepada, podobnie, jak za wolontariuszami, do których przymila się zawsze, gdy tylko ma okazję znów się z nimi widzieć.
Agatka (prawdziwe imię: Gandzia, Nr: 1018/18, Nr CHIP: 616093900443461) – chociaż ma około 8 lat, można byłoby pomyśleć, że to szczeniak. Maleńka, bardzo przyjazna trzpiotka, której wszędzie pełno. Uwielbia przede wszystkim swojego psiego stróża, na którego skacze, zaczepia i wyrywa mu zabawki, zachęcając do psich głupot. Do ludzi – otwarta, uległa, chętna do kontaktu.
Oba pieski świetnie się ze sobą dogadują, są bardzo pozytywnie nastawione do ludzi i uwielbiają się bawić ze sobą, ale też zabawkami. Piłki, sznurki, kauczukowe obręcze - gdy tylko je zobaczą, przepadają! Jeśli masz dom na jednego pieska, nie zamykaj się na drugiego,
bo taka psia miłość naprawdę się nie zdarza. Nie chcemy ich rozdzielać. Już rozłąka z człowiekiem była dla nich wystarczającą tragedią. Nie mogą stracić jeszcze siebie nawzajem. Zadzwoń i chodź z nami na spacer. To NIC nie kosztuje, a może dać Ci WSZYSTKO, czego szukasz. Miłość, wierność i piękne psie oczy, wpatrzone tylko w Ciebie!
Więcej informacji o psiakach chętnie udzielą wolontariusze Krzysiek i Paulina.Słowa kluczowe:

adopcja, adoptuję, agatka, jacekKontakt w sprawie ogłszenia:

Krzysiek 538 300 983
Paulina 697 654 614
Schronisko dla Zwierząt w Łodzi
ul. Marmurowa 4
91-610 Łódź
42 656-78-42
schronisko.biuro@o2.pl
http://labradory.info/viewtopic.php?p=1090970

Wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs